Arkadaşlar,

Sizlere 02.06.2018 – 09.06.2018 tarihleri arasında konakladığım IC Hotels Green Palace hakkında bahsetmek istiyorum.

Bir kere en memnun kaldığım konaklamalardan biriydi; 10 üzerinden 10 verebileceğim bir konaklamaydı. Geçen sene IC’nin Belek’te bulunan diğer oteline ( Family Santai) gitmiştim ve memnun kaldığım için burayı tercih ettim; iyi ki de etmişim.

Marsel çocuk aquaparkından çıkmadı diyebilirim. Otel o kadar güzel konumlandırılmış ki, kalabalık olmasına rağmen kalabalıklığı hiç hissetmiyorsunuz.

Toplam 8 kişi ve 1 çocuktuk, 4 odaydık. 3’ü havuz manzaralı ve yanyana, 1 i ise diğer odaların tam karşılarındaydı, tabiri caiz ise dip dibediydik. Öyle baştan savma resepsiyonları yoktu. İlk günün akşamı odalarımıza geldiğimizde bizi bir sürpriz bekliyordu. IC Hotels’i tekrardan tercih ettiğimiz için her birimizin odasına Şampanya ve Meyve göndermişlerdi.

Çalışanların hepsi güler yüzlü, cana yakın ve en çok kullandıkları kelime “MEMNUNİYETLE” idi. Odalar temiz ve bakımlıydı, aranacak olan herşey düşünülmüş ve yerleştirilmişti.

Dönüm olarak geniş bir alana sahipti, her taraf yemyeşil.. Havuz miktarı cidden fazlaydı, o yüzden şezlong derdi yoktu.

Restaurant bölümü geniş, ferah bir yerdi. Çocuk büfesi ve bebek büfesi de mevcuttu. Müşteri ilişkilerine “Hergün şu saatte içinde şunlar bulunan çorba alacağız” dedik ve aldık.

Çocuk / Bebek Alanına gelince.. Mini Clublar (birden fazla vardı, yaş grupları için ayrı ayrı) harika, çocuk aquapark ı geniş, fresh park güzel. Çocuklu veya bebekli ailelerin tüm ihtiyaçları düşünülüp yapılmış. Sanki çocuklar için başka bir otele geldiniz. Animasyonları felan herşey bu bölümde. Santai için bebek dost demiştim ya, burası daha dost 🙂

Sanırım Marsel Bey’in en memnun kaldığı oteldi.

Otelde bunların dışında 24 saat hizmet veren lobby bar, bir tanesi gece yarıma kadar açık (havuz başında neredeyse her gece canlı müzik var) iki adet havuz bar, 2 tane snack bar, bir cafe ( burada çok zaman geçirdik) var. Bunlar benim görebildiklerim.

Menü zengin, herşey güzel. Sanırım bu oteli tekrardan tercih edeceğim.

 


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.