Passolig yüzünden kombine alamadım;  ve sanırım bundan sonra da hiç maça gidemeyeceğim. Passolig kalkacakmış gibi durmuyor.

Gene bir nevi üzerinde düzenlemeler yapılıp iyileştirilse alınabilir ama hiç öyle gözükmüyor.

Bir kere bu passolig için verilen bilgiler, passoligin kullandığı bilgiler kombine almak için verilen bilgiler;  neden iki kere bilgi veriliyor ki? Devlet bu işten takip mi yapmak istiyor yoksa para kazanmak mı?

Kombine almayan bilet almak isteyenleri ele alalım. Fenerbahçe zaten biletleri kongre üyelerine, taraftar kart sahiplerine ya da GSM operatörü sahiplerine veriyor. Yani takip edilmek istenilen bilgiler ellerinde. Anlam veremiyorum.

Hani bunları geçtim. Gerekli olduğunu bana inandırdılar. Daha önemli (en azından benim için) konular var.

Passolig aldım diyelim. Fenerbahçe passoligi. O hafta x bir takımın maçına gitmek istedim. O takımın passoligini almadan gidemem. Saçmalık.

“Hayır gidebilirsin” diyen varsa bana açıklasın; en ucuz passolig alınıp o zaman diğer takım taraftarları maçlarına neden gitmiyor??

Bir ikinci önemli konu; kombine ve misafir. Artık kombineyi istedigine veremiyorsun. Onun da passoligi olacak ve o maçlık transfer edilecek. Ya da yurtdışından bir misafiriniz geldiğinde nasıl maça gidecek??

Bu soruların teker teker mantıklı cevapları verilmiyor şu an.  Verilsin,  düzenlensin o zaman alabilirim belki.

Şimdilik televizyona talimiz.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.